נעים להכיר

נעים להכיר, שמי שירלי רביבו, בעלת המותג Shir Studio - סטודיו בוטיק לעיצוב ובניית אתרים ייחודיים.
אצלנו כל פרויקט מתחיל בחשיבה מעמיקה ויסודית, אפיון מדויק ועיצוב מרשים תוך חווית משתמש מקסימלית, כשבסופו של תהליך מתקבל מוצר איכותי ומוקפד.
לאחר שנים של ניסיון בפועל, עיצוב של מאות אתרים ואפליקציות ובניית אתרים למותגים נבחרים בארץ ובעולם, אני מזמינה אותך להצטרף לנבחרת לקוחותינו המרוצים ולקדם את העסק לנוכחות חזקה ובולטת בדיגיטל.

איפיון ועיצוב חווית משתמש 

חווית המשתמש (UX) ועיצוב הממשק (UI) הם שני עמודי היסוד שמשפיעים באופן מהותי על ההצלחה של אתר אינטרנט. אצלנו מתמקדים ביצירת חוויית משתמש מעולה על ידי  אסטרטגיה נכונה, היררכיה מדויקת ועיצוב ממשק משתמש ייחודי. 
אנחנו חיים ונושמים חווית משתמש, מאפיינים, חושבים, מעצבים ויוצרים UX/UI לאתרים ואפליקציות.

בניית אתר אינטרנט היא הצעד הראשון והחשוב ביותר להקמת נוכחות דיגיטלית מוצלחת. בעולם עמוס מסרים האתר חייב להיות עם נוכחות בולטת כזאת שתעשה את העבודה בלי  דיבורים מיותרים. אצלנו תמצאו פיתוח אתרים מותאמים אישית, המשלבים עיצוב מדויק, חווית משתמש מעולה ופונקציונליות מתקדמת. תהליך הבנייה כולל שלבים מקצה לקצה, תכנון ואפיון מקיף, עיצוב ממשק ייחודי, ופיתוח ברמה גבוהה ומדויקת.

הבנת הצרכים הייחודיים של כל לקוח כבר מהשלב הראשוני, מביאה לתוצאה של אתרים איכותיים ומתקדמים שמתאימים באופן מושלם למטרותיו ולתחומי הפעילות שלו.

לאחר שנים של למידה, ניסיון בפועל, עיצוב של מאות אתרים ואפליקציות למותגים נבחרים בארץ ובעולם והעברת הידע שרכשתי לתלמידותי בסמינרים, ראיתי שיש ביקוש לקורסים מקצועיים והחלטתי לחלוק את הידע שלי אתכם בקורסים הכי עדכניים ומקצועיים בתחום הUX UI והכל בעברית!

למעבר לקורס פיגמה Figma ←

 

בואו נדבר
בואו נדבר
מעבר לווטסאפ